42 Ada Gardenya Konutları 7/1 Kat:18 Daire:109 - Ataşehir / İstanbul (McDonald's'ın yanı)

Uzm.Psk.Dilek Kılıç

Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Lisans Programını 1996 da tamamladım, Üretim sektöründe 3 yıl üretim planlama müdürlüğü yapıp, hizmet sektörüne geçtim. 6 yıl Bankacılık ve Finans sektörünü deneyimlemenin ardından, kurucusu olduğum Özel Tıp Merkezi ile 5 yıl önce Sağlık Hizmetleri ve Hastane Yöneticiliğine geçiş yaptım. Maltepe Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalında iki yıl Bilimsel Hazırlık ve Lisans tamamlamanın ardından , 2 yıllık Tezli Endüstri ve Örgüt Psikolojisi Yüksek Lisans Programını tamamladım. California Universitesi UCSB Extension Human Resource Management programını bitirdim. 2 yıl Bilişsel Davranışçı Terapi , 3 yıl Gestalt Terapi eğitimi, Travmaya müdahale EMDR eğitimi, Gottman Çift Terapisi Eğitimi, Ericksonian Hipnoterapi ve Hipnoz Eğitimi ve DBE Mesleki Eğitim ve Staj Programı gibi çeşitli seminer, süpervizyon çalışmaları ve sertifika düzeyinde eğitimlere katıldım. Katıldığım Eğitim ve sertifika programlarını Doc.Dr. Hanna Nita Scheler, Doc.Dr. Hakan Türkçapar , Dr. Christine A.Padesky, Dr. Judith S. Beck, Dr. Emel Stroup, Dr. Eva Zimmermann, Ph.D. Julie Schwartz Gottman,Ph.D. Jeffrey K.Zeig, Uzm. Psk. İbrahim Eke, Uz.Psk. Emre Konuk gibi alanında uzman isimler yönetmiştir. Psk.Dr. Serkan Özgün’le bireysel süpervizyon çalışmalarım devam etmektedir.

Psikolojik Danışmanlık çalışmalarımda, Bilişsel Davranışçı Terapi ,Gestalt Terapi,EMDR Terapi ve Gottman Çift Terapi modellerini temel almaktayım. Özellikle Mobbing, Depresyon, travma sonrası stres bozukluğu , ilişki problemleri, performans kaygısı gibi sorun alanlarının yanında Fibromiyalji ve Kronik Ağrılı Kas ve İskelet sistem hastalarının ve Engelli Hastaların Yaşam Kalitelerinin Yükselmesi çalıştığım diğer konu başlıklarıdır.

Kurumsal danışmanlık çalışmalarımda üretim ve hizmet sektörlerindeki 15 yıllık bireysel tecrübemi akademik ve bilimsel çalışmalarla birleştirip; çalışan memnuniyeti sağlığı ve güvenliği, İş yaşamı ve Sağlıklı İş Ortamı Yaratma ve Ergonomi, Mobbing, Satış ve Pazarlama teknikleri, liderlik ve Yönetim becerileri, Çatışma Yönetimi, Zaman Yönetimi, Motivasyon, Stres ve Baş Etme teknikleri, Verimlilik Analizi ve Performans Arttırma Yöntemleri, gibi konularında Eğitim ve Koçluk vermekteyim.

Sosyal sorumluluk bilinciyle bazı derneklerin , Kadın kolları ve Eğitim Gönüllüleri departmanlarına gönüllü olarak destek vermekteyim. Toplumda Kadın Olmak, Tüketici Olmaktan Üretici Olmaya Geçiş, Kuşak Çatışması , Varoşlara Ulaşmak ve Toplumsal Şiddet konulu eğitimleri yöneterek sosyal sorumluluk projelerinde aktif görev aldım. Arguvan Eğitim ve Kültür Vakfı Yönetim Kurulunda görev almaktayım.

Psikolojik Acil Müdehale Ekibinde görev almaktayım. EMDR Derneği ve TPD üyesiyim.

Halen kurucusu olduğum DK Danışmanlık Kurumsal Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde, bireysel danışmanlık ve kurumsal eğitim hizmetleri vermeye devam etmekteyim.

Uzm. Psk. Dilek Kılıç'ın web sitesine buradan ulaşabilirsiniz...

Randevu için Psk. Dilek Kılıç 0 553 661 00 11